Powered by Smartsupp

Po načtení kódu se před kódem zobrazí nějaká čísla navíc co s tím?

Zpravidla se jedná o ID čtečky pro odstranění sejměte čtečkou kód ID Conceal.


Když přečtu čtečkou kód nevidím čísla, ale písmena s diakritikou.

V manuálu vyhledejte čárový kód Czech. Tímto přepnete čtečku do módu emulace české klávesnice.


Jak zkontroluji zdali je čtečka funkční?

Jednoduše stačí Vám pouze otevřít nějaký textový editor např. notepad, wordpad, word nebo další. Takto lze vyzkoušet přenos čárových kódů s emulací klávesnice.


Před prvním čtením čárových kódů.

Před zahájením čtení čárových kódů doporučujeme nabít čtečku čárových kódů na plnou kapacitu. 


Jak vyndám kabel z bezdrátové čtečky po prvním nabíjení?

Na boku rukojeti čtečky naleznete malý otvor do kterého strčte konec kancelářské sponky. Po stlačení dojde k uvolnění kabelu.


Nabíjení bezdrátových čteček čárových kódů.

Doporučujeme nabíjet čtečku pomocí síťového USB adaptéru oproti nabíjení skrze USB portu počítače. Zaručíte si tím čtečku vždy nabitou a připravenou k použití. Počítač může mít nižší napětí v USB portech a při uspání porty USB nedobíjí čtečku. 


Jak připojit čtečku čárových kódů sensodroid k SW Pohoda?

Pro plnou funkčnost s programem Pohoda doporučujeme zakoupit čtečku T1300W.  Tato čtečka podporuje virtuální sériové rozhraní s bezdrátovým přenosem. V nabídce ovládací panely naleznete položku zařízení a tiskárny ve které se zobrazí čtečka T1300W klikněte pravým tlačítkem a zvolte vlastnosti. V seznamu naleznete číslo COM portu, které zadejte do programu Pohoda.


"5 nejčastějších dotazů na bezdrátové čtečky kódů"

Jak dlouho vydrží baterie? Jaký je dosah bezdrátových čteček kódů? Chovají se čtečky kódů jako klávesnice nebo je lze použít i na sériovém portu? K čemu slouží integrovaná paměť na čárové kódy? Musí být k bezdrátovým čtečkám přijímač?

Další