Doprava zboží po ČR je zajišťována pomocí zásilkové služby DPD a Zásilkovny. Zásilka je zpravidla doručena den poté co byla předána dopravci.

Dopravce Hmotnost Cena
DPD 0 - 30 kg 120 Kč včetně DPH
Zásilkovna 0 - 30 kg 85 Kč včetně DPH

Doprava zboží do SR je zajišťována pomocí zásilkové služby DPD nebo Packeta SK. Zásilka je zpravidla doručena dva dny poté co byla předána dopravci.

Dopravce Hmotnost Cena
DPD 0 - 30 kg 10 EUR včetně DPH
Packeta SK 0 - 30 kg 5 EUR včetně DPH

Platba za zboží je možná pomocí 4 platebních metod:

  1. Platba na dobírku - zboží zaplatíte až v okamžiku převzetí od přepravní společnosti.
  2. Platba převodem na účet - zboží zaplatíte sami na základě platebních instrukcí v obdrženém mailu
  3. Platba kartou - platební brána GP webpay
  4. Platba skrze Paypal - platba platební bránou paypal

Online platby pro nás zajišťuje GP webpay. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány. Platební brána GP webpay umožňuje platby tuzemskými i zahraničními kartami asociací MasterCard, VISA, Diners Club a American Express. Podporuje také platby digitální peněženkou MasterPass a MasterCard Mobile.

  • Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány GP webpay zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

    Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.