T4020

Není skladem Čekáme na dodávku

3 099 Kč s DPH

3 500 Kč

401 Kč s DPH (11%)

ks

Rychlý bezdrátový ruční snímač 1D a 2D kódů mezi které patří všechny čárové a QR/Datamatrix/PDF417 kódy. Po připojení přijímače k počítači je plně připraven ke snímání kódů. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Snímá všechny druhy čárových a QR kódů a to i bez ohledu na jejich orientaci. Snímač kódů je bezdrátový s velmi malým přijímačem do USB. Obsahuje funkci automatického snímání kódů při přiblížení k čtecí hlavě bez nutnosti mačkání spouště. U snímače kódů oceníte také nastavení hlasitosti ve třech stupních nebo můžete zvukový signál po přečtení kódu zcela vypnout. Snímač 1D a 2D kódů má bezdrátové rozhraní s USB přijímačem tudíž ho jednoduše připojíte k počítači. O nabíjení se postará USB kabel, který naleznete v balení. Na čtečce je pro nabíjení konektor micro USB tudíž můžete použít jakoukoliv nabíječku s micro USB konektorem.

Druhy použití: Supermarket, maloobchod, zdravotnictví, bankovnictví, logistika, zdravotnictví, průmysl, energetika a další.

Výhody:

  • 1D a 2D kódy
  • Bezdrátové rozhraní
  • Micro USB konektor
  • Automatické snímání kódů
  • Opakovaný pád na zem z 1,5 metru
  • Zvukový i optický signál o přečtení kódu
Snímač
CMOS
Rozhraní
Bezdrátové

Nastavení české klávesnice pro čtečku T4020 / T4060 / T4050

08. 06. 2019

Jednoduhé nastavení čtečky čárových kódů na českou klávesnici. Pokud Vám čtečka v počítači zobrazuje znaky "+ěščřžýáíé" namísto "1234567890" je třeba ji přenastavit na emulaci české klávesnice. 2D čtečka podporuje čtení kódů přímo z monitoru pojďme tedy na nastavení.

Kontaktujte nás!